Porzellan

Zahl der Lose: 95

Herendi Vieux Herend mintás cica figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5 cm
11147.

Rufpreis:
2 000 HUF
32

Herendi  Viktória mintás kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14,5 cm
11148.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Viktória kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x14 cm
11149.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Herendi Viktória mokkás csésze aljjal Kézzel festett, jelzett, lepattanással
11150.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérült.d:11,  m 8,5 cm
11151.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória-mintás tálkák, 4 db, kézzel festett, jelzett, eredeti kopott dobozában, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm
11152.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Rotschild mintás áttört kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24x19 cm
11154.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Herendi Rotschild mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm
11155.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Rotschild mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18 cm
11156.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Rotschild mintás kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11,5 x10cm
11157.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Rotschild mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 9,5 cm
11158.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF