Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117773
11147
366
Herendi Vieux Herend mintás cica figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5 cm 2117411
11148
366
Herendi Viktória mintás kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14,5 cm 2117406
11149
366
Herendi Viktória kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x14 cm 2063934
11150
366
13000
Herendi Viktória mokkás csésze aljjal Kézzel festett, jelzett, lepattanással
2064013
11151
366
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérült.d:11, m 8,5 cm
2117379
11152
366
Herendi Viktória-mintás tálkák, 4 db, kézzel festett, jelzett, eredeti kopott dobozában, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm
2117863
11153
366
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm 2117059
11154
366
Herendi Rotschild mintás áttört kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24x19 cm 2117047
11155
366
Herendi Rotschild mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2117045
11156
366
Herendi Rotschild mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18 cm 2117037
11157
366
Herendi Rotschild mintás kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11,5 x10cm 2117026
11158
366
Herendi Rotschild mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF