Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2119492
11171
366
5 db herendi fehér porcelán figura: nyúl, enyhén kopott, m: 10 cm. 2 db kislány, enyhén kopott, m: 10 cm. Kisfiú, kopott, m: 10 cm. Madár tetővel, hibátlan, m: 7 cm. 2117409
11172
366
Herendi Eton mintás kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13x9 cm 2123170
11174
366
Herendi Liszt mellszobor, biszkvit, jelzett, egy apró lepattanással a talpán, m:24 cm 2117589
11175
366
Herendi virág mintás áttört szélű kis tálka, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, 13x9,5x3 cm 2117595
11176
366
Herendi virág mintás tálca, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, 36x15 cm 2107581
11177
366
Herendi porcelán pár, kézzel festett, jelzett, kis festéshibával, m: 26 cm 2123171
11178
366
Hollóházi Jurcsák nagy méretű porcelán váza, m:25 cm, d: 23 cm 2123169
11179
366
Herendi bagoly, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2123168
11180
366
Herendi virágkosaras lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 2118079
11181
366
Herendi indiai kosár mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:7,5 cm 2123167
11182
366
Herendi színes fóka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm, h:16 cm 2123166
11183
366
4200
Herendi virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF