Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117880
11184
366
Zsolnay virág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 16,5 cm Tál: 25x15 cm 2116906
11185
366
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2119160
11186
366
Zsolnay játszó macska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm 2117576
11187
366
Zsolnay pillangómintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 10x10x6 cm 2117489
11188
366
Zsolnay virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5x7,5x4 cm 2118521
11189
366
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, a tetején apró hajszálrepedésekkel, 8x8 cm 2118520
11190
366
Zsolnay búzavirág mintás vázácska és és hamutál. kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12 cm, d: 12 cm 2118516
11191
366
Zsolnay virágmintás vázácska és kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm, 6 cm 2118523
11192
366
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x8 cm 2118525
11193
366
Zsolnay virág és pillangó mintás tálkák és kínáló . Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 8,5 cm, m: 6 cm 2118526
11194
366
Zsolnay virág mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x8,5 cm 2117479
11195
366
Zsolnay eozin mázas porcelán feszület, jelzett, hátoldalán gyári máz hibával, apró kopásnyomokkal, m:9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF