Tétel

Katalognummer:

11224.
Beendet 366. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Mason's Vista levonóképes, jelzett teás szett: 1 db fedeles tea kanna, enyhén kopott, m:19,5 cm. 5 db csésze, enyhén kopott, m: 6 cm. Cukortartó, enyhén kopott, m: 4 cm. Tej kiöntő, enyhén kopott, m: 6 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert