Mason's Vista levonóképes, jelzett teás szett: 1 db fedeles tea kanna, enyhén kopott, m:19,5 cm. 5 db csésze, enyhén kopott, m: 6 cm. Cukortartó, enyhén kopott, m: 4 cm. Tej kiöntő, enyhén kopott, m: 6 cm