Illyés Bálint: "Kedves kis Hazánk..." Kunszentmiklós a redemptiotól a századunkig. Szeged,1978,Szegedi Nyomda. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa VB. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
Magyar városok és községek. Statisztikai adatgyűjtemény. Összeállította: KSH Településstatisztikai Munkaközössége, dr. Fórizs Margit vezetésével. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 3100 példány.
Karel Plicka: Praha ve fotografii. Praha, 1968., Orbis. Fekete-fehér fotókkal. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, a papírborító meg van,de szakadozott, sérült.
Szent László és Somogyvár. Tanulmányok a 900 éves somogyvári bencés apátság emlékezetére. Szerk.: DR. Magyar Kálmán. Kaposvár, 1992, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
Váci Történelmi Tár I. köt. "Késő maradékainknak tétessen jegyzésben." Írásos emlékek Vác város múltjából. 1074-1990. Összeáll.: Horváth M. Ferenc, Pintér Tamás. Vác, 1996, Vác Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.