Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

Illyés Bálint: "Kedves kis Hazánk..." Kunszentmiklós a redemptiotól a századunkig. Szeged,1978,Szegedi Nyomda. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
15084.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa VB. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
15085.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gábor Endre (szerk.): Budapest szobrai. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15086.

Rufpreis:
1 000 HUF

15087.

Rufpreis:
800 HUF

15088.

Rufpreis:
800 HUF

Edmund Kupiecki: Warszawa. Krajobraz I Architektura. Varsó, 1964., Arkady. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
15089.

Rufpreis:
800 HUF

Pilinyi Péter-Sarkady Sándor: Józsefvárosi kódex. Bp.,2000., Quint. Kiadói bársony-kötés.
15090.

Rufpreis:
800 HUF

15091.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Szent László és Somogyvár. Tanulmányok a 900 éves somogyvári bencés apátság emlékezetére. Szerk.: DR. Magyar Kálmán. Kaposvár, 1992, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
15092.

Rufpreis:
4 000 HUF

Váci Történelmi Tár I. köt. "Késő maradékainknak tétessen jegyzésben." Írásos emlékek Vác város múltjából. 1074-1990. Összeáll.: Horváth M. Ferenc, Pintér Tamás. Vác, 1996, Vác Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15093.

Rufpreis:
3 000 HUF

15094.

Rufpreis:
3 000 HUF

15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF