15086.
Beendet 366. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Gábor Endre (szerk.): Budapest szobrai. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.