Tétel

Rufpreis:

800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD

Beschreibung:

Karel Plicka: Praha ve fotografii. Praha, 1968., Orbis. Fekete-fehér fotókkal. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, a papírborító meg van,de szakadozott, sérült.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit