Führer durch Hermannstadt und dessen Umgebung. II. Auflage. Hermannstadt, 1896, Verlag der Sektion Hermannstadt. Kiadói félvászon kötés, széteső, kopottas állapotban.
Augustus J.C. Hare & St. Clair Baddeley. Venice, London, 1907, George Allen & Sons, hetedik átdolgozott kiadás. Velence térképpel, 15 fametszettel, korabeli hirdetésekkel. Kiadói egészvászon kötésben, könyvtári bélyegzőkkel, jó állapotban
Joó Ernő - Terts András: A budafoki pincék világa. A nagy múltú budafoki borgazdaság története. Bp., 2007, Budafoki Péter-Pál Utca Környéke Polgári Kör. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3 db könyv - Baedekers Autoführer Österreich. Stuttgart, Baedekers. + Erős Antal (szerk.): Turisták zsebkönyve. Bp., 1965, Sport. + A vízijártassági vizsga módosított anyaga (Gyakorlati útmutató a vízen járóknak). Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Dr. Cholnoky Jenő: Az egyenlítőtől a sarkvidékig. A föld titkai IV. Bp.,1930,Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.