Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 189
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2089195
15096
366
Books: Travelling, Local History
A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karának története. I. köt. Szerk.: Papp Klára. Debrecen, 2014, Debreceni Egyetem BTK. Kiadói kartonált papírkötés.
2089301
15097
366
2089284
15098
366
Kovacsics József-Ila Bálint: Veszprém megye helytörténeti lexikona II. köt. Bp.,1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2117122
15099
366
Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
2123621
15100
366
Olaszország remekei VI. évf. Szerk: Boross Vilmos. Bp., én., Rigler József Ede-ny., 81-95+1 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, gyűrődéssel, szakadt, foltos borítóval.
2119551
15101
366
Ismeretlen világok c. sorozat 4 kötete: Juri Szemjonov: Szibéria meghódítása. Fordít.: Nyíreő Éva.; Josef Frank: Vadnyugat úttörői. Ford.: Máthé György.; Harwood Steele: Canada sarki tájain. Ford.: Halász Gyula.; A. E. Johann: Bolyongások New Yorktól Alaskáig. Ford.: Nyíreő Éva.; Bp.,[1940-1941-1942], Athenaeum, 341 p. + 8 t.;166+2 p.+8 t.;294 p.+ 8 t.;256+4 p.+ 8 t. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon, kissé kopott borítókkal.
2116333
15102
366
2116338
15103
366
Michael Yamashita: Marco Polo. Magyar kiadás: Bp., 2002 , Geographia. Kiadói kartonált papírkötés.
2116931
15104
366
2072597
15105
366
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Esztergom vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2073717
15106
366
2077259
15107
366
4800
Lukács Ödön: Nyíregyháza szabad, kiváltságolt város története. Nyíregyháza, 1987, Szabolcs-Szatmár Megyei Tanács. Kiadói egészvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF