Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 162

Annie Sacerdoti: Csodálatos Itália. Ford.: Marx József. Bp.,1999, Gabo. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16683.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sármány Ilona: Klimt, Schiele, Kokoschka és Bécs festészete. 1900 körül. Bp.,2004, Helikon. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-ötés, kiadói papír védőborítóban.
16684.

Rufpreis:
1 600 HUF

Féner Tamás: Arcmás. Bp., 2003, Interart. Lázár Ervin előszavával. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16685.

Rufpreis:
1 600 HUF

Miklós Pál: A sárkány szeme. bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16686.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ár&ás művek/works. Bp., é.n., Lombos Noymda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés. A művész, Árendás József (1946-) által dedikált.
16687.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
16688.

Rufpreis:
1 000 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Bp., 1976, Gondolat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
16689.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodrogi Tibor: Óceánia művészete. Bp., 1959.,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben.
16690.

Rufpreis:
1 000 HUF

A modern reneszánsz derült idomai. Válogatás Ybl Miklós (1814-1891) épületeiből. Szerk.: Hidvégi Violetta, Ritoók Pál, Vasáros Zsolt. Bp.,2014, Narmer. Kiadói papírkötés.
16691.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zala Judit (szerk.):Zala Tibor életéről-művészetéről  Más-Kép Kulturális Bt., 1997. Kiadói kartonálás
16692.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina Kiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16693.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mai magyar művészet sorozat 10 db füzete kiadói tékában
16694.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF