Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 162
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2049397
16683
357
Books: Architecture, Art
Annie Sacerdoti: Csodálatos Itália. Ford.: Marx József. Bp.,1999, Gabo. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2049584
16684
357
Books: Architecture, Art
Sármány Ilona: Klimt, Schiele, Kokoschka és Bécs festészete. 1900 körül. Bp.,2004, Helikon. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-ötés, kiadói papír védőborítóban. 2025933
16685
357
Books: Architecture, Art
Féner Tamás: Arcmás. Bp., 2003, Interart. Lázár Ervin előszavával. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2028736
16686
357
Books: Architecture, Art
Miklós Pál: A sárkány szeme. bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1981020
16687
357
Books: Architecture, Art
Ár&ás művek/works. Bp., é.n., Lombos Noymda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés. A művész, Árendás József (1946-) által dedikált.
2050636
16688
357
Books: Architecture, Art
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
2050505
16689
357
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Bp., 1976, Gondolat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés. 2050499
16690
357
Books: Architecture, Art
Bodrogi Tibor: Óceánia művészete. Bp., 1959.,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben.
2016212
16691
357
Books: Architecture, Art
A modern reneszánsz derült idomai. Válogatás Ybl Miklós (1814-1891) épületeiből. Szerk.: Hidvégi Violetta, Ritoók Pál, Vasáros Zsolt. Bp.,2014, Narmer. Kiadói papírkötés. 2011559
16692
357
Books: Architecture, Art
Zala Judit (szerk.):Zala Tibor életéről-művészetéről Más-Kép Kulturális Bt., 1997. Kiadói kartonálás
2030847
16693
357
Books: Architecture, Art
Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina Kiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2017675
16694
357
Books: Architecture, Art
Mai magyar művészet sorozat 10 db füzete kiadói tékában
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF