Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 162
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2049836
16671
357
Books: Architecture, Art
Maurer Dóra: Rézmetszet, rézkarc. Műhelytitkok. Bp.,1976,Corvina. Kiadói papírkötés. 2049847
16672
357
Books: Architecture, Art
Banner Zoltán: Mohy Sándor. Bukarest, 1982, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban 2048434
16673
357
Books: Architecture, Art
B. Supka Magdolna: Aba-Novák Vilmos. Bp., 1966, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben. 2050490
16674
357
Books: Architecture, Art
1969 Vasarely. Kiállítási katalógus. Bp.,1969, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben, a borítón a műanyag fólia borítás szakadozott. 2049878
16675
357
Books: Architecture, Art
Magyar Népművészet sorozat két kötete (1., 3.): Domanovszky György: Magyar nép kerámia.; Gáborjáni Alice: Magyar népviseletek. Bp.,1968-1969, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2049453
16676
357
Books: Architecture, Art
Nékám Lívia: La porcelaine de Meissen. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Francia nyelven. Képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
2048439
16677
357
Books: Architecture, Art
V. Ember Mária: Régi textíliák. Bp.,1980, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1592751
16678
357
Books: Architecture, Art
Antique Intaglios in the Hermitage Collecection. Leningrad, 1976, Aurora Art Publishers. Kiadói egészvászon-kötés, karton-tokban, színes illusztrációkkal, angol és orosz nyelven. Jó állapotban. Antik kámeák az Ermitázs gyűjteményében./ Linenbinding, in English and Russian language.
2044666
16679
357
Books: Architecture, Art
Arany János balladái. Buday György 18 lapszámozáson belüli egészoldalas fametszetével. Kolozsvár, 1933, Erdélyi Szépmíves Céh, (Minerva-ny.), 134+4 p. Kiadói papírkötésben, javított gerinccel. 2025774
16680
357
Books: Architecture, Art
Canet, Antonio: Cecilia Valdes. 1879 mayo 1979. Grabados en xilografia y linoleo. Habana, 1983, Editorial Letras Cubanas. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2029076
16681
357
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata -- Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2048932
16682
357
Books: Architecture, Art
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF