Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 162

Maurer Dóra: Rézmetszet, rézkarc. Műhelytitkok. Bp.,1976,Corvina. Kiadói papírkötés.
16671.

Rufpreis:
1 000 HUF

Banner Zoltán: Mohy Sándor. Bukarest, 1982, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban
16672.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Supka Magdolna: Aba-Novák Vilmos. Bp., 1966, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
16673.

Rufpreis:
1 000 HUF

1969 Vasarely. Kiállítási katalógus. Bp.,1969, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben, a borítón a műanyag fólia borítás szakadozott.
16674.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Népművészet sorozat két kötete (1., 3.):  Domanovszky György: Magyar nép kerámia.; Gáborjáni Alice: Magyar népviseletek. Bp.,1968-1969, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16675.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nékám Lívia: La porcelaine de Meissen. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Francia nyelven. Képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16676.

Rufpreis:
1 000 HUF

V. Ember Mária: Régi textíliák. Bp.,1980, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16677.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antique Intaglios in the Hermitage Collecection. Leningrad, 1976, Aurora Art Publishers. Kiadói egészvászon-kötés, karton-tokban, színes illusztrációkkal, angol és orosz nyelven. Jó állapotban. Antik kámeák az Ermitázs gyűjteményében./ Linenbinding, in English and Russian language.
16678.

Rufpreis:
2 400 HUF

Arany János balladái. Buday György 18 lapszámozáson belüli egészoldalas fametszetével. Kolozsvár, 1933, Erdélyi Szépmíves Céh, (Minerva-ny.), 134+4 p. Kiadói papírkötésben, javított gerinccel.
16679.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Canet, Antonio: Cecilia Valdes. 1879 mayo 1979. Grabados en xilografia y linoleo. Habana, 1983, Editorial Letras Cubanas. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16680.

Rufpreis:
800 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata -- Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16681.

Rufpreis:
800 HUF

Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
16682.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF