https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 162
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2025971
16659
357
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Egyed László: Boldog születésnapot Picasso! Bp., 1991, Cserépfalvi-Font. DEDIKÁLT! 74/300. számozott példány. Kiadói papírmappában, kis hibával.
Das Lot is nicht erreichbar
2014520
16660
357
0
4800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,
Das Lot is nicht erreichbar
2048340
16661
357
0
1600
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Petőfi Sándor: "A helység kalapácsa." Varga Győző grafikus illusztrációival. Bp.,2010, Mester Nyomda. Kiadói papírkötés. A grafikus által dedikált. 2026058
16662
357
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
2002 Deim Pál. 2 db kiállítási katalógus, egyik dedikált
Das Lot is nicht erreichbar
2050863
16663
357
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Ács Piroska: Szelencék titkai. Bp.,1994, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2048149
16664
357
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Fotográfozásról. Szerk. és a fejezetbevezetőket írta: Bán András. Bp.,é.n.,Múzsák. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2025975
16665
357
0
1800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Erdész László - Erdész Barna: Vajda Lajos 33 év - 33 mű. Szentendre, 2008, Erdész Galéria & Design. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1981004
16666
357
0
6000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Lükő Gábor: A magyar lélek formái. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.), 340 p.+XL(fekete-fehér)+4 (színes) t. Első kiadás. Ex libris-szel. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2050694
16667
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Sárádi Kálmán: Kovácsműves alkotások. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2048448
16668
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Tímár László: Albrecht Dürer Della Simmetria Dei Corpi Humani. Bp., 1979, Richter Gedeon. Angol nyelven, kiadói papírkötésben. / In English, paperback
Das Lot is nicht erreichbar
2048638
16669
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Merényi Ferenc: A magyar építészet 1867-1967. Műszaki Könyvkiadó, 1970. Kiadói kartonálás
Das Lot is nicht erreichbar
2047397
16670
357
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
La Cte Henri Delaborde: La gravure précis élémentaire des ses origines, de ses procédés et de son histoire. Bibliothéque de l enseignement des Beaux-Arts. Paris,1882, Ancienne Maison Quantin, 303 p. Nouvelle édition. Francia nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse