https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 162

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Egyed László: Boldog születésnapot Picasso! Bp., 1991, Cserépfalvi-Font. DEDIKÁLT! 74/300. számozott példány. Kiadói papírmappában, kis hibával.
1
16659.

Egyed László: Boldog születésnapot Picasso! Bp., 1991, Cserépfalvi-Font. DEDIKÁLT! 74/300. számozott példány. Kiadói papírmappában, kis hibával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,
1
16660.

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petőfi Sándor: "A helység kalapácsa." Varga Győző grafikus illusztrációival. Bp.,2010, Mester Nyomda. Kiadói papírkötés. A grafikus által dedikált.
1
16661.

Petőfi Sándor: "A helység kalapácsa." Varga Győző grafikus illusztrációival. Bp.,2010, Mester Nyomda. Kiadói papírkötés. A grafikus által dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2002 Deim Pál. 2 db kiállítási katalógus, egyik dedikált
1
16662.

2002 Deim Pál. 2 db kiállítási katalógus, egyik dedikált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ács Piroska: Szelencék titkai. Bp.,1994, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16663.

Ács Piroska: Szelencék titkai. Bp.,1994, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fotográfozásról. Szerk. és a fejezetbevezetőket írta: Bán András. Bp.,é.n.,Múzsák. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
1
16664.

Fotográfozásról. Szerk. és a fejezetbevezetőket írta: Bán András. Bp.,é.n.,Múzsák. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdész László - Erdész Barna: Vajda Lajos 33 év - 33 mű. Szentendre, 2008, Erdész Galéria & Design. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
16665.

Erdész László - Erdész Barna: Vajda Lajos 33 év - 33 mű. Szentendre, 2008, Erdész Galéria & Design. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lükő Gábor: A magyar lélek formái. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.), 340 p.+XL(fekete-fehér)+4 (színes) t. Első kiadás. Ex libris-szel. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés.
1
16666.

Lükő Gábor: A magyar lélek formái. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.), 340 p.+XL(fekete-fehér)+4 (színes) t. Első kiadás. Ex libris-szel. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sárádi Kálmán: Kovácsműves alkotások. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16667.

Sárádi Kálmán: Kovácsműves alkotások. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Dr. Tímár László: Albrecht Dürer Della Simmetria Dei Corpi Humani. Bp., 1979, Richter Gedeon. Angol nyelven, kiadói papírkötésben. / In English, paperback
1
16668.

Dr. Tímár László: Albrecht Dürer Della Simmetria Dei Corpi Humani. Bp., 1979, Richter Gedeon. Angol nyelven, kiadói papírkötésben. / In English, paperback

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Merényi Ferenc: A magyar építészet 1867-1967. Műszaki Könyvkiadó, 1970. Kiadói kartonálás
1
16669.

Merényi Ferenc: A magyar építészet 1867-1967. Műszaki Könyvkiadó, 1970. Kiadói kartonálás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
La Cte Henri Delaborde: La gravure précis élémentaire des ses origines, de ses procédés et de son histoire. Bibliothéque de l enseignement des Beaux-Arts. Paris,1882, Ancienne Maison Quantin, 303 p. Nouvelle édition. Francia nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.
1
16670.

La Cte Henri Delaborde: La gravure précis élémentaire des ses origines, de ses procédés et de son histoire. Bibliothéque de l enseignement des Beaux-Arts. Paris,1882, Ancienne Maison Quantin, 303 p. Nouvelle édition. Francia nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse