https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 162

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Németh Lajos (szerk.): Magyar művészet 1890-1919 I-II. Akadémiai Kiadó, 1981. Kiadói egészvászon kötésben.
1
16707.

Németh Lajos (szerk.): Magyar művészet 1890-1919 I-II. Akadémiai Kiadó, 1981. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Dercsényi Balázs-Kaiser Ottó-Koppány Tibor: Magyar várak. Bp.,2000, Officina '96. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16708.

Dercsényi Balázs-Kaiser Ottó-Koppány Tibor: Magyar várak. Bp.,2000, Officina '96. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Major Máté: Építészettörténet I-II. kötet. Bp., 1954-1955, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
1
16709.

Major Máté: Építészettörténet I-II. kötet. Bp., 1954-1955, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,1943, Dante. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.
1
16710.

Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,1943, Dante. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Robert Upstone: Sketchbooks of the Romantics. London,1993,Tiger. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16711.

Robert Upstone: Sketchbooks of the Romantics. London,1993,Tiger. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db:  Aragon: Művészetről, művészetekről. Bp.,1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.  Dávid Katalin: Courbet. Bp.,1953, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.  Hevesy Iván: Az új művészetért. Bp.,1978, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.  Gondolatok a művészetről. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, laza kötéssel.  László Gyula: Művészetről, művészekről. Írások a képzőművészetről. Elvek és utak. Bp.,1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
1
16712.

Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db: Aragon: Művészetről, művészetekről. Bp.,1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Dávid Katalin: Courbet. Bp.,1953, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Hevesy Iván: Az új művészetért. Bp.,1978, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Gondolatok a művészetről. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, laza kötéssel. László Gyula: Művészetről, művészekről. Írások a képzőművészetről. Elvek és utak. Bp.,1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db művészeti képes lapozó: Rodin, van Gogh, Hyeronimus Bosch, olasz nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16713.

3 db művészeti képes lapozó: Rodin, van Gogh, Hyeronimus Bosch, olasz nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1931-1947 3 db művészeti folyóirat:  1931 Magyar művészet, VII. évf. 1931. 6 sz., 1947 Alkotás. Szerk.: Kassák Lajos. 1947. november-december. 1. évf. 11-12. sz., 1947 Szabad Művészet, Szerk.: Bortnyik Sándor, 1947. december. 1. évf. 12. sz. Változó állapotban, az egyik kissé szakadott gerinccel, a másik szakadozott borítóval, a gerinc részben elvált a borítótól, a harmadik jó állapotban.
1
16714.

1931-1947 3 db művészeti folyóirat: 1931 Magyar művészet, VII. évf. 1931. 6 sz., 1947 Alkotás. Szerk.: Kassák Lajos. 1947. november-december. 1. évf. 11-12. sz., 1947 Szabad Művészet, Szerk.: Bortnyik Sándor, 1947. december. 1. évf. 12. sz. Változó állapotban, az egyik kissé szakadott gerinccel, a másik szakadozott borítóval, a gerinc részben elvált a borítótól, a harmadik jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960-1971 Művészet folyóirat 5 száma, közte I. évf. 1. szám. Változó állapotban.
1
16715.

1960-1971 Művészet folyóirat 5 száma, közte I. évf. 1. szám. Változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bíró József: Erdély művészete. Lyka Károly előszavával. Erdélyi Írások. Bp.,(1904),Singer és Wolfner, 304 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
1
16716.

Bíró József: Erdély művészete. Lyka Károly előszavával. Erdélyi Írások. Bp.,(1904),Singer és Wolfner, 304 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Orsz. Magyar Szépművészeti Múzeum: Az antik plasztikai gyűjtemény. Bp., 1920. Kiadói papírkötésben
1
16717.

Orsz. Magyar Szépművészeti Múzeum: Az antik plasztikai gyűjtemény. Bp., 1920. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Guiseppe Cocchiara: Az európai folklór története Gondolat Kiadó, 1962. Kiadói egészvászon kötésben
1
16718.

Guiseppe Cocchiara: Az európai folklór története Gondolat Kiadó, 1962. Kiadói egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse