https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 162
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2048712
16707
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Németh Lajos (szerk.): Magyar művészet 1890-1919 I-II. Akadémiai Kiadó, 1981. Kiadói egészvászon kötésben. 2010180
16708
357
0
1800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Dercsényi Balázs-Kaiser Ottó-Koppány Tibor: Magyar várak. Bp.,2000, Officina '96. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2014598
16709
357
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Major Máté: Építészettörténet I-II. kötet. Bp., 1954-1955, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2013869
16710
357
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,1943, Dante. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2009113
16711
357
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Robert Upstone: Sketchbooks of the Romantics. London,1993,Tiger. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2027425
16712
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db: Aragon: Művészetről, művészetekről. Bp.,1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Dávid Katalin: Courbet. Bp.,1953, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Hevesy Iván: Az új művészetért. Bp.,1978, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Gondolatok a művészetről. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, laza kötéssel. László Gyula: Művészetről, művészekről. Írások a képzőművészetről. Elvek és utak. Bp.,1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2027427
16713
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
3 db művészeti képes lapozó: Rodin, van Gogh, Hyeronimus Bosch, olasz nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2027429
16714
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
1931-1947 3 db művészeti folyóirat: 1931 Magyar művészet, VII. évf. 1931. 6 sz., 1947 Alkotás. Szerk.: Kassák Lajos. 1947. november-december. 1. évf. 11-12. sz., 1947 Szabad Művészet, Szerk.: Bortnyik Sándor, 1947. december. 1. évf. 12. sz. Változó állapotban, az egyik kissé szakadott gerinccel, a másik szakadozott borítóval, a gerinc részben elvált a borítótól, a harmadik jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2027434
16715
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
1960-1971 Művészet folyóirat 5 száma, közte I. évf. 1. szám. Változó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2047339
16716
357
0
2800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Bíró József: Erdély művészete. Lyka Károly előszavával. Erdélyi Írások. Bp.,(1904),Singer és Wolfner, 304 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1909299
16717
357
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Orsz. Magyar Szépművészeti Múzeum: Az antik plasztikai gyűjtemény. Bp., 1920. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2052901
16718
357
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Guiseppe Cocchiara: Az európai folklór története Gondolat Kiadó, 1962. Kiadói egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse