Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái. Bp., 1943, Szöllősy. 163 p. Bánó Endre egészoldalas illusztrációival. rajzaival. Második kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé kopott borítóval.
Malonyai Dezső: A magyar nép művészete I. Reprint. A kalotaszegi magyar nép művészete. Bp., 1909, Franklin-Társulat (1985, Helikon). Hasonmás kiadás számos képpel, műmelléklettel és színes táblával, kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban tékával
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, megviselt állapotban.