Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 162

P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, volt könyvtári példány. Az adattárban jelzésekkel!
16695.

Rufpreis:
2 400 HUF

16696.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, "Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel" Kiadói papírkötésben, zsinórfűzéssel
16697.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar építészet 1945-1955. Szerk.: Szendrői Jenő. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, javított papír védőborítóban.
16698.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Városépítészet Magyarországon a felszabadulás után. Bp.,1973, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16699.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Herbert Lewandowski Das Sexualproblem in der Modernen Literatur und Kunst. Versuch einer Analyse und Psychopathologie des künstlerischen Schaffens und der Kulturentwicklung seit 1800. Dresden,1927,Paul Aretz, 361+1 p.+8 t. Gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés
16700.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db porcelán témájú könyv: Sikota Győző: Herend porcelánművészete (1976); Herendi porcelán 1839-1954. Kiállítási katalógus (1954); Nékám Lívia: Meisseni porcelán (1980). Vászon, illetve papírkötésben, jó állapotban.
16701.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tompa Béláné - Varga Marianna: Palóc hímzések. Bp., 1979, Minerva. Papír mappában, jó állapotban.
16702.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petrovics Elek: Rippl-Rónai. Bp.,(1942), Athenaeum, 1 t.+XXXII+2+126+4 p. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói nagyrészt hiányos, sérült illusztrált papír védőborítóval, a hátsó kötéstábla belsején az egyik sarkán a papír hiányos.
16703.

Rufpreis:
2 000 HUF

Artner Tivadar: Évezredek művészete. Bp.,1968, Gondolat. Második, bővített és javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16704.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Nagy Margit: Reneszánsz és barokk Erdélyben. Bukarest, 1970, Kriterion, 356+4 p. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a borító háta kopott, foltos, de belül jó állapotban.
16705.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hárs Éva: Martyn Ferenc. Bp.,1975, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16706.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF