Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 416
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2011691
17757
357
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. Kopott félvászonkötésben
2017692
17758
357
Zalán Vince: Gaál István krónikája. Bp., 2000. Osiris. ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói kartonálásban
1961419
17759
357
Lovas István: Jobbegyenes. Bp.,1999,Kairosz. Kiadói papírkötésben. Dedikált.
2017703
17760
357
Fodor András: A révkalauz lámpái. Dedikált! Bp., 1994. Széphalom. Kiadói papírborítékban.
2017673
17761
357
Babits Mihály: Halálfiai. Bp., 1981. k.n. Az utószót írtó Téglás János dedikálásával. Egészvászon kötés, papír védőborítóval.
2020054
17762
357
Mircea Eliade: A szent és profán. A vallási lényegről. Ford.: Berényi Gábor. A jegyzeteket írta: Ara-Kovács Attila. Mérleg. Bp., 1999, Európa. Kiadói papírkötés. 2020080
17763
357
Casanova szerelmei. Ford.: Kovács Ilona. Bp., 1998,Seneca-Kéri&Halász. Kiadói kartonált papírkötés.
2020073
17764
357
Rotterdami Erasmus: A balgaság dicsérete. Fordította, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Kardos Tibor. Bp.,1987, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2017695
17765
357
Palya Bea - Weöres Sándor: Psyché. Gyulai Líviusz rajzaival. Dedikált: Bp., 2005. Helikon. CD melléklettel.
1946768
17766
357
Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. Szeged, 1940, Szukits. 1 t.+VIII+384 p. Későbbi átkötött álbordás aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, pár lap fűzése laza, a lapélek foltosak. ajándékozási sorokkal. 2013999
17767
357
Fischer Mór: Amerika ifjúsága. Bp.,1934, Arany János. Kiadói papírkötés. 1998183
17768
357
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF