Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői.  Kopott félvászonkötésben
17757.

Rufpreis:
800 HUF

Zalán Vince: Gaál István krónikája. Bp., 2000. Osiris. ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói kartonálásban
17758.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lovas István: Jobbegyenes. Bp.,1999,Kairosz. Kiadói papírkötésben. Dedikált.
17759.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fodor András: A révkalauz lámpái. Dedikált!  Bp., 1994. Széphalom. Kiadói papírborítékban.
17760.

Rufpreis:
2 000 HUF

Babits Mihály: Halálfiai. Bp., 1981. k.n. Az utószót írtó Téglás János dedikálásával. Egészvászon kötés, papír védőborítóval.
17761.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mircea Eliade: A szent és profán. A vallási lényegről. Ford.: Berényi Gábor. A jegyzeteket írta: Ara-Kovács Attila. Mérleg. Bp., 1999, Európa. Kiadói papírkötés.
17762.

Rufpreis:
1 600 HUF

Casanova szerelmei. Ford.: Kovács Ilona. Bp., 1998,Seneca-Kéri&Halász. Kiadói kartonált papírkötés.
17763.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rotterdami Erasmus: A balgaság dicsérete. Fordította, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Kardos Tibor. Bp.,1987, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17764.

Rufpreis:
1 000 HUF

Palya Bea - Weöres Sándor: Psyché. Gyulai Líviusz rajzaival. Dedikált: Bp., 2005. Helikon. CD melléklettel.
17765.

Rufpreis:
2 400 HUF

17766.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fischer Mór: Amerika ifjúsága. Bp.,1934, Arany János. Kiadói papírkötés.
17767.

Rufpreis:
1 000 HUF

17768.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF