Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

József Attila válogatott levelezése. Új Magyar Múzeum. 11. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17637.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boccaccio, Giovanni: Dekameron. Fordította: R. Vay József. I-III. köt. A verseket Radó Antal fordította. Bp., [1931], Könyvkedvelők, (Franklin-ny.), 333 p.+18 t.; 309 p.+24 t.;294 p.+18 t. A mű illusztrációi a François Boucher, Charles Eisen és Hubert François Gravelot rézmetszeteivel és könyvdíszeivel 1757-ben megjelent londoni Boccaccio-kiadás után készültek. Kiadói papírkötés, a borítókon műanyag védőfólia, a borítók kopottak, a II. kötet borítója és kötése szakadt, sérült, a III. kötet borítója sérült, viseltes, elvált a kötésétől, de belül jó állapotban.
17638.

Rufpreis:
1 200 HUF

17639.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1941, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
17640.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cey-Bert Róbert Gyula: A Sólyom embere útjai. A Belső Kék Csend útjain. A szabadság és halál útjain. Bp.,2001, Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.
17641.

Rufpreis:
1 600 HUF

17642.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Miskolc, 1999, Z-Press. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
17643.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

William Shakespeare összes művei. 1-2. köt. Szerk.: Borbás Mária. Bp.,1964, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított kartontokban, bibliapapíron, fakó gerincekkel.
17644.

Rufpreis:
2 000 HUF

Thomas Mann: Elbeszélések. Fiorenza. Thomas Mann művei 2. Bp.,1968, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés.  Számozott (3800/1950.) példány.
17645.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dömötör Tekla: A magyar nép hiedelemvilága. Bp., 1981. Corvina. Dömötör Tekla: Naptári ünnepek. Népi színjátszás. Bp., 1979 MTA.   Könyvtári pld-ok,
17646.

Rufpreis:
1 200 HUF

A magyar gazdasági irodalom első századainak könyvészete. Bibliographia Litterarum Hungariae Oeconomicarum e Prioribus Saeculis. II. köt.: 1806-1830. Összeáll.: Dr. Dóczy Jenő, Dr. Wellmann Imre, Dr. Bakács István. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 371 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt, javított borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de egyben van.
17647.

Rufpreis:
1 000 HUF

A magyar gazdasági irodalom első századainak könyvészete. Bibliographia Litterarum Hungariae Oeconomicarum e Prioribus Saeculis. I. köt.: 1505-1805. Összeáll.: Dr. Dóczy Jenő, Dr. Wellmann Imre, Dr. Bakács István. Bp.,1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 354 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval.
17648.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF