7 db Ady kötet. Utolsó hajók (második kiadás), A menekülő élet, A minden titkok versei, Ki látott engem?, Új versek, Szeretném, ha szeretnének. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben Athenaeum
Rabindranath Tagore: A postahivatal. Ford.: Bartos Zoltán.; Hazatérés. Ford. Sármay Márton. Bp.,1922, Pantheon. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítókkal, az egyik kötet lapszélei foltosak, az egyik kötet gerince kissé sérült.
Shakespeare: A vihar. Babits Mihály fordításával. Kétnyelvű Klasszikusok. A bevezető tanulmányt írta: Országh László. Bp.,1957, Corvina. Angol és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Orosz Ildikó: Marton László. Összpróba. Múzsák és mesterek, avagy egy rendező emlékezései. Radnóti Zsuzsa előszavával. Bp.,2017,Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Balázs Béla: Halálos fiatalság. Drámák. Tanulmányok. Vál. és szerk.: Fehér Ferenc és Radnóti Sándor. Az előszót Fehér Ferenc írta. Bp.,1974, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott, 99. számú példány.