Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

H. G. Wells: Óriások. Milliók könyve 140. Bp.,1926,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé hiányos borítóval.
17697.

Rufpreis:
800 HUF

[Rejtő Jenő] P. Howard: Szép kis üzlet! Vasárnapi regények. Bp.,1957,(Budapesti Lapnyomda.) Papírkötésben, rossz állapotban, hiányos, sérült borítóval, a hátsó borító hiányzik, az elülső borító, a címlap és az első lap lejár.
17698.

Rufpreis:
800 HUF

Jó Könyvek a magyar nép számára sorozat 11-20. számai egybekötve. Kopott vászon-kötésben, benne sérült, szakadt és hiányos lapokkal is, rossz állapotban. Benne első kiadású Jókai Mór írásokkal is.   .
17699.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az egységes magyar helyesírás szótára és szabályai. Bp., 1929. Budapesti Korrektorok és Revizorok Köre. Kiadói egészvászon kötésben.
17700.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az okos sorsjátékos, vagy annak megmutatása. Útmutatás hogyan lehet [...] a lottójátékban [...] szerencsét találni. Bp., én., Dinasztia Kiadó-ház Rt. Kiadói papír kötés, Az 1847. kiadás reprintje.
17701.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kozma Andor: Magyar symphoniák. Bp.,1909, Athenaeum, 4+240 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
17702.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szüllő Géza: A T. Ház humora. Kivonat a parlamenti naplókból. Előszókkal ellátta -- Bp.,  1943. (Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Kft.-ny.) Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
17703.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harsányi Kálmán Napi témák, örök problémák. A grafikus Sassy Attila dedikálásával!  Bp., 1911, (Pázmány sajtó, Szatmár-Németi.)120 l.Aiglon (Sassy Attila), szecessziós címlaprajzával. A könyv kereskedelmi forgalomba nem került. 100. sorszámozott példány készült. Ez a példány nem sorszámozott. Sérült papírborítóval kötés nélkül.
17704.

Rufpreis:
1 000 HUF
21

Rosta Erzsébet-Joshi Bharat: Tenyér jóslás. Dedikált! Bp., 1988. Ötlet.
17705.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hankiss Elemér: Ikarosz bukása. Lét és Sors az európai civilizációban. Dedikált. Bp., 2008. Osiris. Kiadói kartonálásban
17706.

Rufpreis:
1 600 HUF

Faragó László - Haller Tibor: Szépségápolás. Bp., 1958, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.
17707.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madzsarné Jászi Alice: A női testkultúra új útjai. Bp., 1929, Athenaeum. Kicsit sérült papírkötésben, jó állapotban.
17708.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF