[Rejtő Jenő] P. Howard: Szép kis üzlet! Vasárnapi regények. Bp.,1957,(Budapesti Lapnyomda.) Papírkötésben, rossz állapotban, hiányos, sérült borítóval, a hátsó borító hiányzik, az elülső borító, a címlap és az első lap lejár.
Jó Könyvek a magyar nép számára sorozat 11-20. számai egybekötve. Kopott vászon-kötésben, benne sérült, szakadt és hiányos lapokkal is, rossz állapotban. Benne első kiadású Jókai Mór írásokkal is. .
Az okos sorsjátékos, vagy annak megmutatása. Útmutatás hogyan lehet [...] a lottójátékban [...] szerencsét találni. Bp., én., Dinasztia Kiadó-ház Rt. Kiadói papír kötés, Az 1847. kiadás reprintje.
Kozma Andor: Magyar symphoniák. Bp.,1909, Athenaeum, 4+240 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
Szüllő Géza: A T. Ház humora. Kivonat a parlamenti naplókból. Előszókkal ellátta -- Bp., 1943. (Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Kft.-ny.) Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
Harsányi Kálmán Napi témák, örök problémák. A grafikus Sassy Attila dedikálásával! Bp., 1911, (Pázmány sajtó, Szatmár-Németi.)120 l.Aiglon (Sassy Attila), szecessziós címlaprajzával. A könyv kereskedelmi forgalomba nem került. 100. sorszámozott példány készült. Ez a példány nem sorszámozott. Sérült papírborítóval kötés nélkül.