Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Bordázott gerincű félbőr-kötésben. Szép állapotban. Megjelent 3600 példányban. Volt könyvtári példány.
Jókai Mór 7 műve: Politikai divatok, Mesék és regék, A tengerszemű hölgy. Egy az isten I-II., Az élet komédiásai I-II. Bp.,1894-1927, Révai-Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, 3 gerincen kis sérüléssel.
Jókai Mór: Dekameron. I-III. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet hátsó tábláján kis ütődéssel és a gerincén kis sérüléssel.
Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.
Dr. Csíky László: Teher alatt nő a pálma. Szentes, 2007, Szerzői kiadás. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. A művész által dedikált.
Magyar nyomdászok évkönyve 1908. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Novák László. Bp., (19078.) Világosság nyomda. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. Aranyozott, szecessziós kiadói vászonkötésben. Jó állapotban
3 db regény: Marlitt: Aranyos Erzsike; Herman Ottóné: Évike; Tutsek Anna: Vidorka, Új élet. Vászonkötésben, példányonként változó, kissé kopott állapotban.