Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Tobisch Irén: Panni. Bp., 1937, Magyar Ifjúsági Vöröskereszt. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17745.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Bordázott gerincű félbőr-kötésben. Szép állapotban. Megjelent 3600 példányban. Volt könyvtári példány.
17746.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

17747.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jókai Mór: Dekameron. I-III. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet hátsó tábláján kis ütődéssel és a gerincén kis sérüléssel.
17748.

Rufpreis:
1 600 HUF

17749.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Csíky László: Teher alatt nő a pálma. Szentes, 2007, Szerzői kiadás. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. A művész által dedikált.
17750.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mézes János: A Kántorék Annuskája. Bp., é. n., Szent István Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
17751.

Rufpreis:
1 200 HUF

17752.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy Méda 2 könyve: Zsóka levelei; Ági megváltozik. Bp., é. n., Szent István Társulat. Kopott félvászon kötésben.
17753.

Rufpreis:
2 400 HUF

17754.

Rufpreis:
1 000 HUF

17755.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Füst Milán: Boldogtalanok. Budapest, 1923. ,,Világirodalom" (Otthon ny.) 94 p. Első kiadás. Kiadói, sérült papírborítóban.
17756.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF