Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

18508.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár Tamás: Hontalanság. Válogatás a nemzeti sajtónak és az asztalfióknak írt publicisztikából. Bp.,2003, Magvető. Kiadói papírkötés.
18509.

Rufpreis:
800 HUF

Kádár Imre: A fekete bárány. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötésben
18510.

Rufpreis:
800 HUF

18511.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
18513.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar nyelvvédő könyv. Közrebocsátották: Pintér Jenő és munkatársai. Bp.,1938, Sárkány Nyoma Rt., 144 p. Kiadói papírkötés
18514.

Rufpreis:
800 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp.,1956, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18516.

Rufpreis:
800 HUF

18517.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., 1942,Révai. Kiadói félhalina-kötés, kopott borítóval.
18518.

Rufpreis:
800 HUF

18521.

Rufpreis:
1 200 HUF

18523.

Rufpreis:
1 000 HUF

18525.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF