Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

17793.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

17794.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Wass Albert: A funtineli boszorkány. Bp.,1990, PallWest Kft. Kiadói papírkötés. Első magyarországi kiadás.
17795.

Rufpreis:
4 000 HUF

Müller Péter: Szeretetkönyv. Pécs,2006,Alexandra. Kiadói papírkötés.+Krúdy Gyula: Álmoskönyv. Tenyérjóslások könyve. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17796.

Rufpreis:
1 000 HUF

17797.

Rufpreis:
1 200 HUF

17798.

Rufpreis:
1 200 HUF

18500.

Rufpreis:
8 000 HUF

18501.

Rufpreis:
8 000 HUF

18502.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

18505.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18506.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet. Darabokra szaggattatol. (Erdélyi történet I.). Bp., 1940, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés jó állapotban.
18507.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF