Vegyes grafológiai és kiromanciai könyv tétel, 4 db: Dr. Bendetz Móric: A grafológia tankönyve. Bp.,1935, Szerzői kiadás,(Wilhelm-nyomda.) Átkötött egészvászon-kötés. Dr. Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. 70 analízis magyarázatokkal. Bp.,1937, Dr. Bendetz és Társa. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben. Bíró József: A modern grafológia. Bp.,é.n.,Pantheon. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, szétvált könyvtesttel, kijáró lapokkal. Dr. Kosutány István: Tudományos gyakorlati kéz-tan. Diagnózis és prognózis a kézből. Bp.,1937, Székely. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Török Gyula: Fehér világ. Regényes novellafüzér. (Bp.,1919,) Táltos, 130+1 p. Első kiadás. Kiadói litografált, illusztrált papírkötés, kis szakadással, nagyrészt felvágatlan lapokkal, ex libris-szel (Buday György (1907-1990): Dr. Kozocsa Sándor könyve, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 6×5,5 cm), Kozocsa Sándor magánkönyvtári bélyegzőjével. A szerző, Török Gyula (1888-1918) posthumus novelláskötetének borítója a szerző munkája. Dr. Kozocsa Sándor (1904-1991) erdélyi születésű bibliográfus.
Mikszáth Kálmán: Tavaszi Rügyek. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1893, Révai Testvérek. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kis foltokkal, kis kopásnyomokkal a borító.
Wass Albert: Farkasverem. Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. XX. Kolozsvár,é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.