Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

17733.

Rufpreis:
10 000 HUF

17734.

Rufpreis:
4 000 HUF

Móra Ferenc: Daru-utcától a Móra Ferenc utcáig. I-II. kötet. Móra Ferenc Hátrahagyott Művei Díszkiadása. Bp.,(1935),Genius. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, az egyik kötet gerincén kis sérüléssel.
17735.

Rufpreis:
1 200 HUF

17736.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes könyv tétel, változó állapotban, többnyire sérült, vagy viseltes, rossz állapotban, 6 db:   Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Bp.,én.,Genius. Kiadói papírkötés.   Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Vértes Marcell rajzaival. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói félvászon-kötésben.   F. H. Burnett: A kis lord. Bp., én., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben.   Gaal Mózes: Csontos Szigfrid és a Nibelungok. Bp., 1905, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben.   Doktor Faustus tragikus története. Marlowe Kristóf tragédiája. Ford.: Rózsa Dezső. Bp.,1917, Franklin, 98 p. Borítóhiánnyal, szétvált lapokkal, felvágatlan.   Várnai Zseni: Im itt az írás! Hiányos, csak 16 oldal, a szerző által aláírt címlappal.
17737.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csoóri Sándor: Nomád napló. Bp.,1979,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17738.

Rufpreis:
1 800 HUF

17739.

Rufpreis:
12 000 HUF

Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival 2 db. [Bp.], [2000], Laude Kiadó. Az 1896. évi kiadás (Bp., Franklin Társulat) reprintje. Díszes, kartonált papírkötésben, saroknál kis kopásokkal. 44 cm
17740.

Rufpreis:
4 000 HUF

17741.

Rufpreis:
1 600 HUF

17742.

Rufpreis:
1 200 HUF

17743.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

17744.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF