Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Vegyes könyv tétel, változó állapotban, többnyire sérült, vagy viseltes, rossz állapotban, 6 db: Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Bp.,én.,Genius. Kiadói papírkötés. Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Vértes Marcell rajzaival. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói félvászon-kötésben. F. H. Burnett: A kis lord. Bp., én., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben. Gaal Mózes: Csontos Szigfrid és a Nibelungok. Bp., 1905, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. Doktor Faustus tragikus története. Marlowe Kristóf tragédiája. Ford.: Rózsa Dezső. Bp.,1917, Franklin, 98 p. Borítóhiánnyal, szétvált lapokkal, felvágatlan. Várnai Zseni: Im itt az írás! Hiányos, csak 16 oldal, a szerző által aláírt címlappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor