Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1837912
15779
348
Books: History
1966205
15780
348
Books: History
48-as Erdély. Zsebkönyv. Spectator [Krenner Miklós] előszavával. Kolozsvár, 1943. Id. Jordáky L. 116+(2)p.+1t. Kiadói papírborítóban
1966192
15781
348
Books: History
Schmidt Mária: A titkosszolgálatok kulisszái mögött. Hitek, ideológiák és hírszerzők a XX. században. Dedikált példány! Bp., 2006. XX. sz. intézet. Kiadói kartonálásban 1950503
15782
348
Books: History
1846528
15783
348
Books: History
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kopottas borítóval.
1966726
15784
348
Books: History
Tardy Lajos: Rabok, követek, kalmárok az oszmán birodalomról. Gondolat Kiadó, 1977. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 1962103
15785
348
Books: History
1961723
15786
348
Books: History
1961919
15787
348
Books: History
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kis hiány rajta
1966727
15788
348
Books: History
Bánhalmi János, Szalay Péter: F-1 Autó Modell história 1950-1986. Eger 1986. MTI
1966212
15789
348
Books: History
Forrai Sándor: Küskarácsonytól sülvester estig .egy botra rótt középkori székely kalendárium és egyéb rovásírásos emlékeink. Bp., é.n. Múzsák. Kiadói papírborítékban 1962851
15790
348
Books: History
Isabelle Bricard: Európai uralkodócsaládok. Fordította: Tótfalusi Ágnes. Bp.,2001, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kissé dohos.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF