Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 144

15779.

Rufpreis:
800 HUF

48-as Erdély. Zsebkönyv. Spectator [Krenner Miklós] előszavával. Kolozsvár, 1943. Id. Jordáky L. 116+(2)p.+1t. Kiadói papírborítóban
15780.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schmidt Mária: A titkosszolgálatok kulisszái mögött. Hitek, ideológiák és hírszerzők a XX. században. Dedikált példány! Bp., 2006. XX. sz. intézet. Kiadói kartonálásban
15781.

Rufpreis:
2 000 HUF

15782.

Rufpreis:
3 000 HUF

15783.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tardy Lajos: Rabok, követek, kalmárok az oszmán birodalomról. Gondolat Kiadó, 1977. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15784.

Rufpreis:
1 000 HUF

15785.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15786.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kis hiány rajta
15787.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bánhalmi János, Szalay Péter: F-1 Autó Modell história 1950-1986. Eger 1986. MTI
15788.

Rufpreis:
800 HUF

Forrai Sándor: Küskarácsonytól sülvester estig .egy botra rótt középkori székely kalendárium és egyéb rovásírásos emlékeink. Bp., é.n. Múzsák. Kiadói papírborítékban
15789.

Rufpreis:
800 HUF

Isabelle Bricard: Európai uralkodócsaládok. Fordította: Tótfalusi Ágnes. Bp.,2001, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kissé dohos.
15790.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF