Báró Mednyánszky Cézár emlékezései és vallomásai az emigrációból. Fordította és kiegészítésekkel ellátta: Dr. Óvári-Avary Károly. Bp., 1930, Singer és Wolfner, 1 t.+238 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címképpel.
Marschalkó Lajos: Kik árulták el 1918-ban Magyarországot? 1944-es kiadás hasonmás kiadása. Bp., 2000, Gede testvérek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Kanyar József: A reménység esztendei. A Nemzeti Parasztpárt a Dél-Dunántúlon. Életrajzi számadás a koalíciós évekről. DEDIKÁLT! 1989, Pannónia. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
2 db könyv - Mészáros István: Középszintű iskoláink kronológiája és topográfiája 996-1948. Általánosan képző középiskolák. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. + Katolikus iskolák Magyarországon. 2000, Magyar Katolikus püspöki Kar. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Márki Sándor: Egyetemes és hazai történelem 2 kötete: Az újkor története; A legújabb kor története. Bp., 1912, Athenaeum. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, kissé foltos lapokkal.
Kosáry Domokos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban.