Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 144

Báró Mednyánszky Cézár emlékezései és vallomásai az emigrációból. Fordította és kiegészítésekkel ellátta: Dr. Óvári-Avary Károly. Bp., 1930, Singer és Wolfner, 1 t.+238 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címképpel.
15755.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marschalkó Lajos: Kik árulták el 1918-ban Magyarországot? 1944-es kiadás hasonmás kiadása. Bp., 2000, Gede testvérek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15756.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kanyar József: A reménység esztendei. A Nemzeti Parasztpárt a Dél-Dunántúlon. Életrajzi számadás a koalíciós évekről. DEDIKÁLT! 1989, Pannónia. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15757.

Rufpreis:
1 800 HUF

15758.

Rufpreis:
4 000 HUF

15759.

Rufpreis:
2 400 HUF

Valeriu Marcu: Machiavelli. A hatalom iskolája. Fordította: Szegő István. Bp.,1937, Rekord. Átkötött modern egészvászon-kötés, egy lap kijár.
15760.

Rufpreis:
1 800 HUF

15761.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szentgyörgyvölgyi Péter: A tegnapok szépasszonyai. Dedikált! Szentendre, 2016. Szerzői.Kiadói papírborítékban
15762.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db könyv - Mészáros István: Középszintű iskoláink kronológiája és topográfiája 996-1948. Általánosan képző középiskolák. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. + Katolikus iskolák Magyarországon. 2000, Magyar Katolikus püspöki Kar. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15763.

Rufpreis:
1 200 HUF

15764.

Rufpreis:
1 800 HUF

15765.

Rufpreis:
2 400 HUF

15766.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF