Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 144

15803.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gereben Ágnes: Beszélgetések a Gulagról. Bp.,2008,Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15804.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyar História 3 kötet:  Kristó Gyula: Kristó Gyula: Az aranybullák évszázada. (2. kiadás.) Kulcsár Péter: A Jagelló-kor.  Teke Zsuzsa: Hunyadi János és kora. Bp., 1980-1981, Gondolat. Kiadói papírkötés.
15805.

Rufpreis:
1 200 HUF

15806.

Rufpreis:
1 200 HUF

Johan Huizinga: A középkor alkonya. Az élet, a gondolkodás és a művészet formái Franciaországban és Németalföldön a XIV. és XV. században. Fordította Szerb Antal. Pro Memoria. Bp.,1979, Európa. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a borító egyik sarkán apró gyűrődéssel.
15807.

Rufpreis:
800 HUF

Siposné Dr. Kecskeméti Klára B. Kalavszky Györgyi A Ludovika egykor és most Bp., 2018.  Zrínyi Kiadó, Kiadói kartonálásban
15808.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kosaras Péter Ákos: Magyarok a Waffen-SS kötelékében.Bp., 2005. Nemzetek Európája.  Kiadói kartonálásban
15809.

Rufpreis:
5 000 HUF

15810.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Baczoni Tamás Molnár Sándor:Magyar katonai egyenruhák 1957-1990 Bp., 2010. Szerzői. Kissé sérült kiadói kartonálásban
15811.

Rufpreis:
4 000 HUF

Józsa Béla (szerk.): Magyar Futár- Válogatás a M. F. 1941-44 között megjelent cikkeiből. Militaria, 2000
15812.

Rufpreis:
1 000 HUF

Geoffrey Regan: Hadászati balfogások. Bp.,1993, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.
15813.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karsai Elek: A berchtesgadeni sasfészektől a berlini bunkerig.  (Fejezetek a második világháború történetéből.) Bp.,1961, Táncsics. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző, Karsai Elek (1922-1986) történész által dedikált.
15814.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF