Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1950852
15803
348
Books: History
1916370
15804
348
Books: History
Gereben Ágnes: Beszélgetések a Gulagról. Bp.,2008,Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1953629
15805
348
Books: History
Magyar História 3 kötet: Kristó Gyula: Kristó Gyula: Az aranybullák évszázada. (2. kiadás.) Kulcsár Péter: A Jagelló-kor. Teke Zsuzsa: Hunyadi János és kora. Bp., 1980-1981, Gondolat. Kiadói papírkötés.
1953610
15806
348
Books: History
1951310
15807
348
Books: History
Johan Huizinga: A középkor alkonya. Az élet, a gondolkodás és a művészet formái Franciaországban és Németalföldön a XIV. és XV. században. Fordította Szerb Antal. Pro Memoria. Bp.,1979, Európa. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a borító egyik sarkán apró gyűrődéssel. 1961729
15808
348
Books: History
Siposné Dr. Kecskeméti Klára B. Kalavszky Györgyi A Ludovika egykor és most Bp., 2018. Zrínyi Kiadó, Kiadói kartonálásban
1961711
15809
348
Books: History
Kosaras Péter Ákos: Magyarok a Waffen-SS kötelékében.Bp., 2005. Nemzetek Európája. Kiadói kartonálásban 1961731
15810
348
4400
Books: History
1961726
15811
348
Books: History
Baczoni Tamás Molnár Sándor:Magyar katonai egyenruhák 1957-1990 Bp., 2010. Szerzői. Kissé sérült kiadói kartonálásban
1961703
15812
348
Books: History
Józsa Béla (szerk.): Magyar Futár- Válogatás a M. F. 1941-44 között megjelent cikkeiből. Militaria, 2000
1966730
15813
348
Books: History
Geoffrey Regan: Hadászati balfogások. Bp.,1993, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés. 1915520
15814
348
3800
Books: History
Karsai Elek: A berchtesgadeni sasfészektől a berlini bunkerig. (Fejezetek a második világháború történetéből.) Bp.,1961, Táncsics. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző, Karsai Elek (1922-1986) történész által dedikált.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF