Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1892160
15815
348
Books: History
3 történelmi témájú könyv: Gergely-Szász: Kegyezés után. Bp., 1976. Gondolat, Bakay: A magyar államalapítás. Bp., 1978. Gondolat. ; Hunok - Mítoszok és legendák. Bp., é.n. Liliput.
1937794
15816
348
Books: History
Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval 1839482
15817
348
Books: History
Pálffy János: Magyarországi és erdélyi urak. Kolozsvár, é.n., Révai . Kiadói egészvászon kötés. 1844264
16500
348
Books: History
1902982
16501
348
4600
Books: History
Danielik János: A történet szelleme. Történeti-bölcselmi értekezés. Pest, 1857. 138p. Korabeli félbőr kötésben. Ritka!
1900105
16504
348
4200
Books: History
Baráthosi-Balogh Benedek: Turáni regék és mondák a világ teremtéséről. Baráthosi Turáni Könyvei I. Bp.,1926, Szerzői kiadás, (Held Irodalmi és Nyomdavállalat, 159 p. Első kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták.
1887251
16505
348
4200
Books: History
Horánszky Lajos: Tisza István és kora I-II. kötet. Sajtó alá rendezte: Horánszky Nándor. Bp.,1994, Tellér Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1792615
16506
348
Books: History
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1939, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, szép állapotban
1902642
16509
348
2200
Books: History
1884860
16510
348
Books: History
1783673
16512
348
Books: History
1733075
16514
348
Books: History
Hajós József: Az ősember a modern tudomány világításában. Bp.,1913,Rényi. Átkötött félvászon-kötés, néhány helyen ceruzás aláhúzással, de amúgy jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF