https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 144
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1965521
15791
348
0
1800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia 1-2. köt. egybe kötve. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés és kiadói egészvászon kötés, Hasonmás kiadás
Das Lot is nicht erreichbar
1962671
15792
348
0
1200
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Vilmos: Nagy hódítók. Az emberi alkotás regényei II. (Bp.,1942,)Béta, 736+4 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1961751
15793
348
0
1200
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
John E. Morby: A világ királyai és királynői. Az idők kezdetétől napjainkig. Fordította: Hideg János. Budapest, 1991, Maecenas. Kiadói kartonálásban 1950603
15794
348
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Taine, Hippolit Adolf: A jelenkori Francziaroszág alakulása. Ford. Dr. Toldy László, Csiky Gergely. 1 köt. Bp. 1881. MTA. 1 sztl. lev. 664 l Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egyetlen magyar kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1949144
15795
348
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1928994
15796
348
0
2200
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
John Gallagher: Gésák. Fordította: Antóni Csaba. Bp.,2005, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1953643
15797
348
0
2200
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Labirintus sorozat 7 kötete: Benda Kálmán: Erdély végzetes asszonya. Péter Katalin: A csejtei várűrnő. Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. Hóvári János: A hűtlen Dobó. Szakály Ferenc: Vesztőhely az út porában. Trócsányi Zsolt: Wesselényi Miklós hűtlenségi pere. Szabad György: Miért halt meg Teleki László? Bp.,1985-1987, Helikon. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1951914
15798
348
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1949547
15799
348
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Bertényi Iván-Gyapay Gábor: Magyarország rövid története. Bp.,1995, Maecenas. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1951326
15800
348
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1975, Gondolat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. +Zenon Kosidowski: Aranykönnyek királysága. Bp.,1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1953633
15801
348
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Sztárai Mihály: História Perényi Ferenc kiszabadulásáról. Perényi Péter élete és halála. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1953637
15802
348
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Tar Lőrinc pokoljárása. Középkori magyar víziók. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse