Pesty Frigyes: Az eltünt régi vármegyék I-II. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat-Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés. Reprint kiadás. Szép állapotban.
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Második,bővített kiadás. Kiadói félbőr-kötésben,a gerincen és a borítón kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
Szabó Lőrinc: Buddha tenyerén. A költő keleti tematikájú versei. Bp., 1991, Helikon. Névre szóló példány, velúrkötésben, műanyag védőborítóval, készült 2000 példányban.
Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Kiadja a gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság. Bp., 1905, Otthon-ny. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó előzéklap foltos.
A rendtartó székely falu. (Faluközösségi határozatok a feudalizmus utolsó évszázadból.) Bevezető tanulmánnyal és magyarázó jegyzetekkel közzé teszi Imreh István. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói papírkötés.