Porzellan Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1968088
11187
347
Hollóházi madaras-virág mintás porcelán fedeles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 38 cm 1968106
11188
347
Hollóházi virág mintás kakaós csésze készlet( 6db) matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 1968101
11189
347
Hollóházi virág mintás tálca és tojás bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 40×31 cm, 13×8,5 cm 1970319
11190
347
3 db Gránit tányér, kézzel festett, az egyik jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1969087
11191
347
3200
Aquincumi rózsák, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 5 cm
1969100
11192
347
3200
1970033
11193
347
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 1969075
11194
347
Kalocsai virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett (kopott), d: 9 cm 1910634
11195
347
Fischer Emil palotapincsi, porcelánfajansz, kézzel festett, jelzett, javított, kis kopásokkal, m: 14,5 cm
1973048
11196
347
Fischer? díszes fedél (hiányos), kézzel festett porcelánfajansz, jelzés nélkül, kopott, m:8 cm, d: 7 cm és (2,5 cm) 1880687
11197
347
Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm
1880018
11198
347
Bodrogkeresztúri papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF