Porzellan

Zahl der Lose: 149

Hollóházi madaras-virág mintás porcelán fedeles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 38 cm
11187.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virág mintás kakaós csésze készlet( 6db) matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
11188.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi virág mintás tálca és tojás bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 40×31 cm, 13×8,5 cm
11189.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db Gránit tányér, kézzel festett, az egyik jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben
11190.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi rózsák, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 5 cm
11191.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11192.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
11193.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kalocsai virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett (kopott), d: 9 cm
11194.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fischer Emil palotapincsi, porcelánfajansz, kézzel festett, jelzett, javított, kis kopásokkal, m: 14,5 cm
11195.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fischer?  díszes fedél (hiányos), kézzel festett porcelánfajansz, jelzés nélkül, kopott, m:8 cm, d: 7 cm és      (2,5 cm)
11196.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm
11197.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bodrogkeresztúri papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11198.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF