Porzellan Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969208
11139
347
3200
1971147
11140
347
Zsolnay Pompadour mokkás készlet, 6 db csésze+alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 7,5 ill. 12 cm 1969475
11141
347
Zsolnay eozin mázas névjegykártyatartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, 16×11 cm 1969486
11142
347
Zsolnay eozin rákos tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm 1969473
11143
347
Zsolnay eozin mázas tégely, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 5 cm 1970680
11144
347
Zsolnay porcelán "Nagyvárad" bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 8,5 cm 1937762
11145
347
55000
1929065
11146
347
5500
1973667
11147
347
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, mázhibával, kopásnyomokkal, m: 12 cm 1968571
11148
347
Porcelán tárgyak (Zsolnay matricás kiöntő), apró kopás nyomokkal, összesen 7 db
1974061
11149
347
48000
Zsolnay bogáncsos falitál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 40,5 cm 1973775
11150
347
Zsolnay Dr Hugonnai Vilma nagy méretű emlék plakett (Nagy Árpád), eozin mázas,mázas kerámia keretben, d:20 cm, 48×34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF