Porzellan Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1818784
11103
347
1945484
11104
347
6500
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×11 cm 1929383
11105
347
Herendi fonott tál. d:12 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
1929381
11106
347
Kisméretű Herendi váza. 7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
1970263
11107
347
Herendi tálka, "Nemzetközi Bányamérési Konferencia, Budapest 1972" felirattal, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 13,5×9 cm
1969444
11108
347
Herendi zöld virágmintás porcelán teás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 1969449
11109
347
Herendi Apponyi mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 1969464
11110
347
Herendi virágmintás süteményes tálak, 6 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 16 cm 1770543
11111
347
90000
Herendi Viktória mintás dísz falitál, áttört széllel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 38,5 cm, mélysége: 6,5 cm / Herend Queen Victoria decorative plate, handpainted, with hallmark, in flawless condition, d: 38,5 cm, depth: 6,5 cm
1945149
11112
347
Herendi indiai kosár mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 1971861
11113
347
Herendi virágmintás (Tertia) füles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, elszíneződéssel, d: 13,5 cm 1970663
11114
347
Herendi virágmintás porcelán fedeles csésze, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11 cm, m: 8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF