Porzellan Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969040
11151
347
Zsolnay kis váza és tálkák (2 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm, 12×8 cm (2×) 1973041
11152
347
cca 1940 Zsolnay talapzat (lyukkal), aranyozás kopott, jelzett, d:13 cm (belső: 8 cm) 1973011
11153
347
11000
cca 1880 Zsolnay gyűrű 2 db (petróleumlámpához), kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró lepattanással a peremén, kopott, d:13,5 cm (2×) 1973009
11154
347
cca 1890 Zsolnay virág mintás tál, kézzel festett porcelánfajansz, repedéssel, jelzett (TJM), formaszám: 4355, 24×24 cm 1973026
11155
347
11000
cca 1880 Zsolnay petróleumlámpa részek réz szerelékkel (2 db), kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, egyiken repedéssel, kopott, d:13,5 cm (2×), m:11 cm 1969182
11156
347
24000
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal 1969181
11157
347
28000
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett 1969490
11158
347
Zsolnay összebújó őzike pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:14 cm
1675338
11159
347
Zsolnay Iris mokkás csésze és alj ( 3 db), matricás, kopott, jelzett (Kolozsvár)
1931967
11160
347
Zsolnay porcelán lapos tányér, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 24 cm
1970620
11161
347
Zsolnay kis tálkák Limoges kis kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:8 cm (6×), m:10 cm 1968402
11162
347
Zsolnay cinege, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF