Porzellan Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969079
11175
347
Hollóházi madaras-virág mintás porcelán fedeles váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 38 cm 1934280
11176
347
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, két apró gyári repedéssel, m: 23 cm 1969190
11177
347
Hollóházi virág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, d:18 cm (6×), 39×17 cm 1968581
11178
347
Hollóházi dupla füles váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 36 cm 1970373
11179
347
Hollóházi porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 1970650
11180
347
Hollóházi fedeles kis váza, ékszeres dobozka, korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:3-18 cm
1968404
11181
347
Hollóházi kárókatona, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm.
1968401
11182
347
Hollóházi gyöngytyúk-pár, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 19 cm 1968387
11183
347
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 20×24 cm 1968373
11184
347
Hollóházi asszony (fűszer paprikát fűző), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:25 cm 1968356
11185
347
Hollóházi csikós legény népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 1968352
11186
347
Hollóházi népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF