Porzellan Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960463
11223
347
11000
Jelzett japán mokkás készlet, plusz csészével és aljjal, részben kézzel festett, kopott
1955443
11224
347
2 db fehérmázas porcelán: teás kancsó + cukortartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal 1925222
11225
347
GDR kézzel festett kalapos hölgy csengő 21 cm
1941365
11226
347
2 db keleti nagyméretű porcelán váza, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 31 cm
1969200
11227
347
8 db kínai porcelán kanál, kis kopásnyomokkal 1972993
11228
347
Jelzett pillangós, gyümölcsös tál. Kézzel festett. kopásokkal 29x27 cm 1972984
11229
347
3 db távol-keleti mintájú fajansz tányér kézzel festett, jelzés nélkül. d:19 cm Kis kopásokkal 1969103
11231
347
3200
Rózsapár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 4,5 cm
1970486
11232
347
Porcelán tányér nemesi címerrel, kézzel festett, jelzett (Láng M. Budapest), kopásokkal, d: 24,5 cm
1970477
11233
347
Csehszlovák csésze+alj, matricás, az egyik jelzett, apró kopásokkal, d: 5 ill. 12 cm
1970890
11234
347
Keleti motívumos bonbonier, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, d: 8,5 cm
1969106
11235
347
Kis rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF