Porzellan Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1898050
11211
347
Ilmenau falióra, matricás, jelzett, müködik (elem nélkül), hibátlan, d: 23 cm
1956489
11212
347
Delfti, kézzel festett, jelzett mázas kerámia falitányér. Hibátlan d: 29 cm 1956025
11213
347
Limoges France WC papírtartó, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17,5×13,5 cm
1956579
11214
347
4800
Höchst váza és butella, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 és 15 cm
1974044
11215
347
Ludwigsburg virágmintás bödön, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm 1970455
11216
347
Orla madaras porcelán tálka, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 5 db, d: 15 cm 1970058
11217
347
Echt Kobalt porcelán tétel: 2 db tál, váza és csésze, jelzéssel és jelzés nélkül, matricás, kis kopásnyomokkal, 4 db 1969093
11218
347
Oscar Schlegelmilch tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 25×16 cm 1969429
11219
347
Limoges porcelán lábas tégely és tojás dobozka, részben kézzel festett, jelzett, fém szerelékkel, apró kopásokkal, d: 6 cm 1970589
11220
347
Bavienthal mokkás készlet, matricás, jelzett, kopás nyomokkal 1973187
11221
347
Limoges-i porcelán kitűző, matricás, részben kézzel festett, réz foglalatban, jelzett, d: 5 cm 1973976
11222
347
Porcelán bögre az Andrássy út és az Opera-ház képével, levonóképes, jelzés nélkül, kopott, m: 9 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF