Porzellan Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1968528
11248
347
Jelzett kínai tálka (apró csorbákkal) és kis váza, kézzel festett, jelzett, m: 12,5 cm, d:14 cm 1968503
11249
347
Pillangó mintás mokkás csésze és alj ( 6db), matricás, jelzés nélkül, eredeti dobozában, apró kopásnyomokkal
1970387
11250
347
Hölgy virágcsokorral, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm 1970639
11251
347
Jelzett dísz szamovár, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, hiányos, m:21 cm
1968153
11252
347
Apró süteményes készlet (4 szem.), jelzés nélkül, matricás, áttört szélű, apró kopásnyomokkal, d: 17 és 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF