Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1961713
15084
346
Books: Travelling, Local History
Magyar helységnév-azonosító szótár. Szerk.: Lelkes György. Bp., 1992, Balassi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval jó állapotban.
1966589
15085
346
Római utikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Budapest, 1925, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerinc sérült, a térkép nélkül 1936089
15086
346
Dercsényi Dezső - Pogány Frigyes: Pécs. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1966244
15087
346
1962382
15088
346
1961885
15089
346
Kiszely István: A föld népei 1. Európa népei. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1966333
15090
346
MIskolczi Miklós: Város lesz, csakazértis... Sztálinváros, Dunaújváros Bp. 1980 Szépirodalmi Könyvkiadó, Egászvászon kötésben, papír védőborítóval
1952443
15091
346
2200
1949579
15092
346
1924719
15093
346
1949220
15094
346
Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1952150
15095
346
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF