Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 222

Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban
15108.

Rufpreis:
800 HUF

15109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ricordo di Roma. 60 Vedute. Képes füzet Róma városáról, 60 fekete-fehér fotóval, négynyelvű leírásokkal. Kiadói fűzött papírkötésben.
15110.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes útikönyvtétel, 5 db:  Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp.,1957, Sport. II. bővített kiadás, Dercsényi Dezső: Ják, Dr. Csiszár Károly: Őrség, Dr. Kolta János: Pécs, Szövényi István: Kőszeg. Különféle kiadásban, változó állapotban.
15111.

Rufpreis:
1 000 HUF

15112.

Rufpreis:
1 000 HUF

15113.

Rufpreis:
1 000 HUF

15114.

Rufpreis:
1 600 HUF

15115.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyula város monográfiája. Gyulai füzetek 2. Gyula, 1958, Városi Tanács-Hazafias Népfront.+Gyalog és lóháton Erdélyben. Útravaló 4. Csíkszereda, é.n., ENE. Kiadói papírkötés.
15116.

Rufpreis:
1 000 HUF

15500.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

15501.

Rufpreis:
5 000 HUF

[Mikkelsen Ejnar] Mikkelsen Kapitány: A sarkvidék Robinsonja. Fordította: Balla Igánc. Bp., 1913, Singer és Wolfner, VIII+309+2 p.+36 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, számos aláhúzással, bejegyzéssel.
15502.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF