Gilbert Gile Nicaud: Pelletier Doisy repülőútja Páristól Tokióig. Fordította: Dr. Szilber József. De La Vaulx gróf. a nemzetközi aero-szövetség elnökének előszavával térképmellékletekkel és képmellékletekkel. Hat Világrész. Utazások és felfedezések. XXIII. Bp.,1927, Világirodalom Könyvkiadóvállalat, 184 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos hátsó borítóval, 8 lap kijár.
Budapest Történetének Bibliográfiája. IV. kötet. 1686-1950. Társadalom. Szerk.: Dr. Zoltán József, Dr. Berza László. Bp.,1965, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.