Gálffy András-Selmeci Alajos: Játékszabályok, játékvezetés. Szűr Szabó József rajzaival. Bp., 1944, kn., (Cegléd, Garab József-ny.),192 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, névbejegyzéssel.
Bíró Friderika: Az Őrség ház- és lakás kultúrája a 18. század végétől napjainkig. 1972. Szombathely, 1975, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.