https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 161

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Cserei Mihály: Erdély históriája. [1661-1711.] Sajtó alá rendezte, bevezetőt és a jegyzeteket írta: Bánkúti Imre. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15780.

Cserei Mihály: Erdély históriája. [1661-1711.] Sajtó alá rendezte, bevezetőt és a jegyzeteket írta: Bánkúti Imre. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A kőkori világ. Vadászó-gyűjtögetők és korai földművelők. Az ember képes története. Szerk.: Dr. Göran Burenhult. Colin Renfrew előszavával. Fordította: Dr. Kordos László, Dr. Bácskay Erzsébet. Bp.,1995, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15781.

A kőkori világ. Vadászó-gyűjtögetők és korai földművelők. Az ember képes története. Szerk.: Dr. Göran Burenhult. Colin Renfrew előszavával. Fordította: Dr. Kordos László, Dr. Bácskay Erzsébet. Bp.,1995, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Mitták Ferenc: 1000 év - 100 híres történelmi személy. Szent Istvántól Antall Józsefig. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
15782.

Mitták Ferenc: 1000 év - 100 híres történelmi személy. Szent Istvántól Antall Józsefig. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Dr. Erdélyi Sándor: A Kónya család. Bp.-Cremona, 1998. Kónya Lajos által dedikált! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
15783.

Dr. Erdélyi Sándor: A Kónya család. Bp.-Cremona, 1998. Kónya Lajos által dedikált! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Buchenwald. Mahnung und Verpflichtung. Dokumente und Berichte. Berlin, 1961, Kongress-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1
15784.

Buchenwald. Mahnung und Verpflichtung. Dokumente und Berichte. Berlin, 1961, Kongress-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Endrei Walter: Régi vegyjelek. Bp., 1974, Magyar Iparművészeti Főiskola Typo-grafikai Tanszéke. Későbbi, kissé foltos műbőr kötésben.
1
15785.

Endrei Walter: Régi vegyjelek. Bp., 1974, Magyar Iparművészeti Főiskola Typo-grafikai Tanszéke. Későbbi, kissé foltos műbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban
1
15786.

Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.
1
15787.

Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Edmund és Jules de Goncourt: A nő a XVIII. században I-II. Fordította Wildner Ödön és Fábry Rezső. Kis Helikon 15-16. Bp.,(1921), Rózsavölgyi és társa, 292+4+265+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton-tokban, jó állapotban Megjelent 3100  példányban. Számozatlan példány.
1
15788.

Edmund és Jules de Goncourt: A nő a XVIII. században I-II. Fordította Wildner Ödön és Fábry Rezső. Kis Helikon 15-16. Bp.,(1921), Rózsavölgyi és társa, 292+4+265+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton-tokban, jó állapotban Megjelent 3100 példányban. Számozatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hankó Ildikó-Kiszely István: A nádori kripta. Szekszárd, 1990, Babits Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
15789.

Hankó Ildikó-Kiszely István: A nádori kripta. Szekszárd, 1990, Babits Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.
1
15790.

Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Siklós András: A Habsburg-birodalom felbomlása. 1918. Bp.,1918, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15791.

Siklós András: A Habsburg-birodalom felbomlása. 1918. Bp.,1918, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse