Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 161

H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. J. F. Horrabin rajzaival. Bp., 1930, Genius Könyvkiadó Rt. Harmadik, a művészetek fejlődésével bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon szakadással.
15768.

Rufpreis:
2 000 HUF

Norman Mailer: Marilyn. Fordította: Bart István. Bp.,1986,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15769.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 2 db:  A. Z. Manfred: Naplóleon. Fordította Nyilas Vera. Bp., 1981, Kossuth-Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Veress D. Csaba: Napóleon hadai Magyarországon. 1809. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, foltos lapokkal.
15770.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tolnai Gábor: Fejedelmi Erdély. Pozsony,1984,Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+ Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp.,1985, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15771.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gordon Thomas-Max Morgan-Witts: Voyage of the Damned. Belton, 1994, Dalton-Watson.  Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15772.

Rufpreis:
3 000 HUF

Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. Labirintus. Bp.,1985,Helikon. Kiadói papírkötés.+ ifj. Barta János: Mária Terézia: Magyar História. Bp.,1988,Gondolat. Kiadói papírkötés.
15773.

Rufpreis:
800 HUF

Görgey contra Kossuth. Kossuth Lajos: A forradalom végnapjairól./Görgey Artúr: Gazdátlan levelek. Sajtó alá rendezte, a bevezetőt és a jegyzeteket írta: Pusztaszeri László. Bp.,1989, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15774.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hamza D. Ákos: Harcunk a szabadságért. A "Nemzeti Ellenállás" egyik csoportjának részvétele a felszabadulási küzdelemben. Bp.,1947, Faust. Kiadói papírkötés.
15775.

Rufpreis:
1 000 HUF

15776.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csomor Lajos: Magyarország szent koronája. Vaj, 1988, Vay Ádám Múzeum Baráti Köre. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón hajtásnyomokkal, a borító jó állapotban.
15777.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy küzdelmes év katonái. Szerk.: Horváth László. Gyöngyös, 1998, Mátra Múzeum - Berze Nagy János Gimnázium. Papírkötésben, jó állapotban.
15778.

Rufpreis:
1 000 HUF

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.
15779.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF