Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 161

Marschalkó Lajos: Kik árulták el 1918-ban Magyarországot? 1944-es kiadás hasonmás kiadása. Bp., 2000, Gede testvérek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15756.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor. Vászonkötésben, jó állapotban.
15757.

Rufpreis:
1 200 HUF

15758.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Hajdu-Bihar megyei levéltár évkönyve XVII-XVIII. kötet. 1990-91. szerk: Gazdag István. Debrecen, 1990. Kiadói papírborítóval.
15759.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kanyar József: A reménység esztendei. A Nemzeti Parasztpárt a Dél-Dunántúlon. Életrajzi számadás a koalíciós évekről. DEDIKÁLT! 1989, Pannónia. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15760.

Rufpreis:
2 000 HUF

Trócsányi Zoltán: Régi világ, furcsa világ. Emlékek, életképek, kuriózumok a magyar múltból. Bp.,1958, Bibliotheca. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
15761.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db könyv - Mészáros István: Középszintű iskoláink kronológiája és topográfiája 996-1948. Általánosan képző középiskolák. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. + Katolikus iskolák Magyarországon. 2000, Magyar Katolikus püspöki Kar. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15762.

Rufpreis:
1 200 HUF

15763.

Rufpreis:
2 000 HUF

Faragó Miksa: A Kossuth-bankók kora. A szabadságharc pénzügyei. Előszót írt hozzá Dr. Báró Madarassy-Beck Gyula. Bp., é.n. (1912), Nyugat  Fénymásolt és bekötött példány! Egészvászon kötésben.
15764.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1-4. köt. Bp., [1938-1939], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. . Kicsit kopott félbőr kötésben,egy kötet borítója foltos.
15765.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vargyas Endre: Magyar szabadságharc története 1848-1849-ben. Bp.,1879, Méhner Vilmos. Második, bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli egészvászon-kötés, előzéklapok nélkül
15766.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egy doboznyi, történelem témájú könyv: Hadtörténelmi közlemények 1990-1997. A világ történelme sorozat, Magyar Nemzet története X. kötet és sok más.
15767.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF