Maczó János (szerk.): Reményünk: a magyar feltámadás. A 2002-es budapesti Szittya Világtalálkozó nemzetvédelmi, (ős)történelmi és kulturális előadásai. Dunaharaszti, 2002, Nap Alapítvány. Kiadói papírkötés, kívül piszkos, belül jó állapotban, 400+24p
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
Szilágyi Sándor: Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652.+Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579.+Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál. 1621-1679.+Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-1641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1886-1887, Méhner Vilmos, 4+183 p.+ 7 t.+4+103 p.+ 12 t.+4+215 p.+15 t.+4+132 p.+8 t. Átkötött félvászon-kötés, a táblák egy részét rossz helyre kötötték be, kissé kopottas borítóval.
Georgina Hermann: Perzsa reneszánsz. A múlt születése. Fordította: Fridli Judit. Bp.,1988, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a vászonborító foltos.
Clive Foss-Paul Magdalino: Róma és Bizánc. Fordította: Zsolt Angéla.. A múlt születése. Bp.,1990, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.