Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 161

Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15744.

Rufpreis:
800 HUF

15745.

Rufpreis:
1 000 HUF

Maczó János (szerk.): Reményünk: a magyar feltámadás. A 2002-es budapesti Szittya Világtalálkozó nemzetvédelmi, (ős)történelmi és kulturális előadásai. Dunaharaszti, 2002, Nap Alapítvány. Kiadói papírkötés, kívül piszkos, belül jó állapotban, 400+24p
15746.

Rufpreis:
6 000 HUF

Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp., [1935], Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15747.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
15748.

Rufpreis:
1 000 HUF

15749.

Rufpreis:
8 000 HUF

Aradi vértanúk albuma. Szerk.: Varga Ottó. Bp., 1893, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Negyedik kiadás.  Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K.-féle kötésben, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal, megviselt állapotban.
15750.

Rufpreis:
3 000 HUF

Györffy György: István király és műve. Bp.,1983, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15751.

Rufpreis:
1 000 HUF

Patrick FitzGerald: Az ősi Kína. A múlt születése. Bp.,1989, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos borítóval, dohos.
15752.

Rufpreis:
800 HUF

Peter Warren: Az égei civilizáció. A múlt születése. Bp.,1989, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15753.

Rufpreis:
1 000 HUF

Georgina Hermann:  Perzsa reneszánsz. A múlt születése. Fordította: Fridli Judit. Bp.,1988, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a vászonborító foltos.
15754.

Rufpreis:
1 000 HUF

Clive Foss-Paul Magdalino: Róma és Bizánc. Fordította: Zsolt Angéla.. A múlt születése. Bp.,1990, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15755.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF