Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 161

Kelet és Nyugat határán. A magyar föld népeinek története. Kr. e. 400.000-Kr. u. 804. Szerk.: Kovács Tibor, Garam Éva. Kiállítási katalógus. Bp.,2002, Helikon. Kiadói papírkötés.
15792.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zombori István: Lovagok és lovagrendek. Bp., 1988, Kozmosz Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15793.

Rufpreis:
1 200 HUF

15794.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hahn István-Máté György. Karthágó. Bp.,1972,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15795.

Rufpreis:
800 HUF

Sztáray Irma grófnő: Erzsébet királyné kíséretében. Bp., 1909, Szent István-Társulat, 1 t.+264 p.+ 6 t. (Egészoldalas fekete-fehér fotók.) Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
15796.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely András: A szerelem krónikája avagy az erotika kultúrtörténete. Bp., 1988, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
15797.

Rufpreis:
1 000 HUF

A rendtartó székely falu. (Faluközösségi határozatok a feudalizmus utolsó évszázadból.) Bevezető tanulmánnyal és magyarázó jegyzetekkel közzé teszi Imreh István. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói papírkötés.
15798.

Rufpreis:
1 000 HUF

Obrusánszky Borbála: A mongol népek története. 2005, Farkas Lőrinc Imre Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15799.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szentgyörgyvölgyi Péter: A tegnapok szépasszonyai. Dedikált! Szentendre, 2016. Szerzői.Kiadói papírborítékban
15800.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gerő András: Ferenc József, a magyarok királya. Bp., 1988. Novotrade. Kiadói papírborítékban
15801.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barsi József: Utazás ismeretlen állomás felé 1849-1856. Berzsenyi Lénárd rajzai az olmützi foglyokról.   Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15802.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rácz István: Városlakó nemesek az Alföldön 1541-1848 között. Bp., 1988, Akadémiai. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15803.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF