Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 161
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1938870
15792
345
Books: History
Kelet és Nyugat határán. A magyar föld népeinek története. Kr. e. 400.000-Kr. u. 804. Szerk.: Kovács Tibor, Garam Éva. Kiállítási katalógus. Bp.,2002, Helikon. Kiadói papírkötés. 1938804
15793
345
Books: History
Zombori István: Lovagok és lovagrendek. Bp., 1988, Kozmosz Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1935859
15794
345
Books: History
1955992
15795
345
Books: History
Hahn István-Máté György. Karthágó. Bp.,1972,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1956536
15796
345
Books: History
Sztáray Irma grófnő: Erzsébet királyné kíséretében. Bp., 1909, Szent István-Társulat, 1 t.+264 p.+ 6 t. (Egészoldalas fekete-fehér fotók.) Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel. 1956820
15797
345
Books: History
Székely András: A szerelem krónikája avagy az erotika kultúrtörténete. Bp., 1988, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés. 1955461
15798
345
Books: History
A rendtartó székely falu. (Faluközösségi határozatok a feudalizmus utolsó évszázadból.) Bevezető tanulmánnyal és magyarázó jegyzetekkel közzé teszi Imreh István. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói papírkötés.
1956219
15799
345
Books: History
Obrusánszky Borbála: A mongol népek története. 2005, Farkas Lőrinc Imre Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1957172
15800
345
Books: History
Szentgyörgyvölgyi Péter: A tegnapok szépasszonyai. Dedikált! Szentendre, 2016. Szerzői.Kiadói papírborítékban
1955181
15801
345
Books: History
Gerő András: Ferenc József, a magyarok királya. Bp., 1988. Novotrade. Kiadói papírborítékban 1955151
15802
345
Books: History
Barsi József: Utazás ismeretlen állomás felé 1849-1856. Berzsenyi Lénárd rajzai az olmützi foglyokról. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1955158
15803
345
Books: History
Rácz István: Városlakó nemesek az Alföldön 1541-1848 között. Bp., 1988, Akadémiai. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF