Kossuth Lajos: Irataim az emigrációból I. kötet. I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka. Bp., 1880, Athenaeum, 1 t.+XXX+2+512 p. Korabeli vászon-kötés, jó állapotban
Kossuth Lajos: Irataim az emigrációból IX - X.. kötet. Bp., 1904, Athenaeum, Kiadói kartonált sorozatkötésben, színezett lapszélekkel egyik köteten kis sérülés
Kossuth Lajos Iratai. VI. kötet: Történelmi tanulmányok. Első rész: 1863-1866. Végéig. (Áttekintés.) Második rész: Levelek. Sajtó alá rendezte: Kossuth Ferenc. Bp.,1898, Athenaeum, LXIV+573 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, az első és az utolsó lap foltos, viseltes, egy lap szakadt, kissé sérült (561/562.), tulajdonosi bejegyzéssel, megviselt állapotban.
Kossuth Lajos Iratai. IV. kötet: Történelmi tanulmány: Történelmi tanulmány. Politikai előzmények a magyar emigráció olaszországi viszonyához. Sajtó alá rendezte: Helfy Ignác. Bp.,1894, Athenaeum, XXI+552 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, jó állapotban.
Az élő Kossuth. Kossuth Lajos válogatott művei. Szerk.: Katona Jenő. Bp., [1948], Budapest székesfőváros Irodalmi Intézete. Kicsit sérült papírkötésben, jó állapotban.
Magyar önismeret. Politikai olvasókönyv önmagukat kereső magyarok számára. Összeállította: Halasy-Nagy József. Kultúra és Tudomány. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.