Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 226

Mednyánszky Alajos 2 műve: Regék és mondák. Válogatta Fried István-Hana Ferková. Fordította és a jegyzeteket készítette Soltész Gáspár.+Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon. (1825.) Fordította: Soltész Gáspár. Bp.,1983-1981, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15085.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes uti és helytörténeti könyvtétel, 12 db. The Rough Guide to Croatia (Rough Guides, 2005), Az Ír-sziget (Cartographia, 2004), Brüsszel (Marco Polo), Dr. Vajkai Aurél: Badacsony és környéke (Panoráma balatoni sorozata, Bécs hova menjünk vásárolni?, Hortobágy útikalauz, Két keréken a Balatonnál...stb. Közte prospektusokkal, és térképpel is.
15086.

Rufpreis:
1 000 HUF

15087.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dunaharaszti: Község az ország szívében. Kétnyelvű. Dunaharaszti, 1993. Kiadói kartonálásban 118p.
15088.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csomor TIbor: 100 könyv a 100 éves Budapestről. Bp., 1973. FSZEK: 142p.
15089.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Halász Árpád: Budapest húsz éve. 1920-1939. Fejlődéstörténeti tanulmány. Bp., 1939, Wolff Károly Emlékbizottság. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopottas, foltos borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődéssel. A Szabad Európa Rádió könyvtári bélyegzőjével.
15090.

Rufpreis:
800 HUF

15091.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kaposy K. Ödön: Csavargó voltam. A szerző rajzaival. Bp.,é.n.,Kisgörgényi Bartha Ferenc "Unio". Kiadói kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal.+Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Zdenek Burian rajzaival. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói foltos egészvászon-kötésben.
15092.

Rufpreis:
1 200 HUF

15093.

Rufpreis:
5 000 HUF

15094.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hegyaljai Kiss Géza: Kék hegyek közt. Elbeszélések a Bükk, a Hegyalja és a Kárpát vidékéről. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói szakadozott papírkötésben, a hátsó borító foltos.
15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

15096.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF